fendere.dkTILBUD
Rat 49 cm
Se flere billeder
Osculati

Rat 49 cm

1.339,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Osculati Rat 49 cm. Kategori: Bådrat. Pris: 1339.00 kr. Genovese-type med 6 eller 8 eger, udstyret med perifere messingbånd, centralnav i ét stykke, polyuretanlakeret med 8 lag, forseglede eger, meget robust, alle med standard hulstørrelse 18 mm eller med Ultraflex. Køb hos Osculati.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Rat 49 cm.

Hvad koster Rat 49 cm?

Rat 49 cm koster 1.339,00 kr.

Hvilket mærke står bag Rat 49 cm?

Rat 49 cm er fra mærket Osculati.

Hvad er EAN / Produktid for Rat 49 cm?

EAN / Produktid for Rat 49 cm er 408926.

Hvilken kategori tilhører Rat 49 cm?

Rat 49 cm findes i kategorien Bådrat.

Hvor kan jeg købe Rat 49 cm?

Du kan købe Rat 49 cm hos Osculati.

Du er måske interesseret i